SOLASOLV דף שפה עברית

SOLASOLV דף שפה עברית

תודה על הביקור בדף התרגום לעברית. וכל לבחור את השפה המועדפת עליך על ידי שימוש באפשרות התרגום בחלק העליון של הדף. שעל שעליך לעשות הוא ללחוץ על «בחר שפה» כדי לראות רשימה של שפות ובחר את אחד ה רוצה להשתמש. אתה יכול לגלוש באתר שלנו בשפה שבחרת.

SOLASOLV® שלנ המוצר ידוע לתנאים שונים כולל מסך רולר נגד בוהק, קרם הגנה, תריסי גלילה, תריסי חלון בוהקים א, השחרת חלונות לספינה, חלונות שחורים ליאכטה, חלונות כהים לסירה, חלונות כהים, לכלי שיט, גווני שמש, שמשיות, מסכים ימיים, שמש, י שמש, וונים רולר, ריסי ספינה, שמש רולר, ו גם תריסים ירה האנגלית.

אתה צריך וג ושר פתרון יטה ולארית ור הכלים ימיים ואז ר לפתור שמש! ו כבר בייצור ווני חלון מאז 1975. יש לנו רקורד מוכח של איכות ואמינות. SOLASOLV® ou ROLASOLV® גוונים םלון הם המותג המוביל בעולם של מסנני קרינה לחלון ימיים.

SOLSOLV® מסננ מסננ מסננ,,, מסננ מסננ מסננ מסננ מסנננ. י הקרינה הסנוור השקוף ו הם סיוע יחות וכח ר מותקנים חלונות ניווט. ית את הבוהק וחום רם ידי השמש ילור י ית וחה, וחה יותר.

ROLASOLV® בד Blackout רולר גווניםהם בעירה. הם המותג היחיד סוג העולם המאושר לשימוש על כל סוגי כלי שיט. ROLASOLV®וונים ון וך יום וך ילה ייעים וות, ורחים ובעלי לנוח יקר. יתן להשיג וון ים י להתאים יצוב הפנים.

מעולם לא היה זמן טוב יותר כדי להתקין SOLASOLV® מסכים על הכלי שלך כדי להבטיח ניווט בטוח ונוחות צוות.


SOLASOLV® קי קרינה נגד סנוור שקוף

ישנם טיעונים כלכליים וסביבתיים משמעותיים להפחתת צריכת החשמל, לחסל בזבוז ולהגדיל יעילות אנרגיה בתעשיה הימית והמשלוח. ןוצרים כגון SOLASOLV ® מסכי רולר בוהק אנטי יכול לעזור להשיג זאת על ידי הקטנת הביקוש על מערכות קירור אוויר, ומסייע לצמצם פליטת CO2 מזיק לסביבה ירוקה יותר, נקי יותר.

נינה נוספת את יתרונות חיסכון הסביבה ובעלות, ההיבט הבטיחותי של המסך אנטי הסנוור שלנו הוא גם מאוד חשוב. פעולה בטוחה של כלי שיט היא חיונית כדי להבטיח מקום עבודת תקרית ללא.

SOLASOLV ® המסך להפחית עד 93% של סנוור השתקפות מהשמש והם אידיאליים עבור חלונות על גשר הניווט, הגה, חדרי בקרה, תצפית / חדרי ניתוח, וכל חלונות שבו הוא חיוני, כי נווטים ומפעילים יש לגמרי ברור מבט מבחוץ. הם גם יעילים דחיית בוהק שמשקף את קרח ושלג ושמש בחורף נמוך.

ל ידי דחייה עדעדNעדעדעדעדעדעד עדעד SOL SOL SOL SOL SOL SOL SOL ® מסך ליצור סביבת עבודה נעימה ונוחה על הגשר.

ות הסמכה בינלאומיות מכוסות יטב וך וון המוצרים לפתור. יקות וביקורות תכופות ות יווג מוכרות ומערכת יכות יבית יחות יכותיו, אמיני יצי ייציית SOLASOLV® וא ותג יחיד ולם יות ושר סוג DNV-GL, Anglais, ABS et RINA. המורי ותאמים ישית, באופן מיידי, להתקנה וקל ימוש.

SOLASOLV® מסנני קרינה נגד ווור שקוף יש אחריות לשנה 7.

ןיין את SOLולה SOLASOLV® מותג לפי שם - אין אלטרנטיבה, כדי להבטיח הצי הימי שלך יש את ההגנה מהשמש היעילה והאמינה ביותר הזמינים עבור בונה, מחדש מתאימים, שדרוגים והמרות חדשים ... .garantie לבצע ותחזוקה חינם.


ROLASOLV® Blackריסים רולר Blackout בד

ROLASOLV® תריסי רולר Blackout הבדים הם סוג המאושר על ידי DNV-GL ו- שצוין בקביעות Floatels, אסדות נפט, גז פלטפורמות, FPSO של, ספינות אספקה ​​וכלי ימי אחר. יש בדי הביצועים הגבוהים שלנו הסמכת BS5438 להבת התפשטות ולציית חובת OMI (ארגון הספנות הבינלאומי) FTPC חלק 7 A.563 (14) החלטה - תקן בדיקות אש העיקרי טקסטיל סרטים.

ROLASOLV® בד Blackout רולר תריסים יתאימו לרוב החלונות כוללים בקתות אירוח, מגורי צוות, תיאטראות ובאזורים םרים בם תנאי האפלה נדרשים. אידיאלי עבור עובדי משמרת הלילה שצריכים לישון בשעות היום.


SOLASOLV® נגד סנוור מסנני קרינה שקוף

יתרונות ותכונות של המוצר

נראות ובטיחות משופרות - הגנה בוהקת אופטימלית עד עד 93% הפחתה כדי להבטיח חשיפה ברורה ו / ניווט בטוח מבצע.

וג מאושר - GLותג רק י ויו. ושר ידי Lloyds, DNV-GL, ABS et RINA.

צבעים אמנם נשמרים - אורות סמנים לזיהוי בצבע ניתן לזהות בקלות ולא מעוותים.

ן ןין מופחת - בעיות עם בוהק השתקפות על תרשימים אלקטרוניים מסולקים כך מציג ומחייג הם קלים יותר לקריאה.

בתיבת עבודה משופרת - ליצור סביבת עבודה נוחה יותר ולהפחית דרישות מיזוג האוויר. עד 87% מהחום של השמש נדחה כדי למזער עייפות צוות.

מגן האזורים החשופים של הגוף - לפחות 97% של אור UV המזיקות של השמש מסוננים.

תאםותאם ללקוח - לכל לקוחות תויקי ממדים ומפרטים. מתאים בניינים חדשים או רטרו- correspond à ורוב צורות, זוויות וגדלים של חלונות.

ביצועים אמינים - מוכח רקורד עבור ביצועים מעולים מאז 1988.

לעמוד בתקנות ימיות - 8468 ISO, M 760, MSSN 1419 1998.

מוצרים באיכות מובטחת - כל המוצרים מובטחים. SOLASAFE® יש מסכים ערבות 7 שנים.

תירת צבעי סרט בצל - אפורי ברונזה שאינו רעיוני סרטים הם אידיאליים לשימוש צבאי.

בחירת צבעי פרופיל אלומיניום - 400 + גוונים / צבעים.

שירה של מערכות הפעלה - ידני, חשמלי, מתג, נשלטו מרחוק או סוללה.

פשוט לשימוש, מהיר וקל להתקנה - יחידה אחת שלמה עם הוראות מקיפות.

ל האביזרים מסופקים. דיד נשלף - Xידה 5.1.1.2.6 IMO. עבור "מסך נשלף".

קרופיל קלטת דיסקרטי - מסודר, קל משקל boîte de tête מתבלט שילוב מערכת מברשת "נגב נקי". חלקי חילוף חינם - עם כל הזמנה לשקט נפשי. חוקה חינם!


À propos de, ABS, DNV-GL et RINA

מסנני קרינה של SOLASOLV הם גוני השמש היחידים בעולם שיהיו מאושרים מסוג Lloyds, ABS, DNV-GL ו- RINA כדי להוכיח שהם עומדים בדרישות הרגולטוריות האחרונות.


לבחור שמש פתור…

• 40 שנתי ניסיון, אנחנו מנהיג המותג המוכר
• איכות בטיח חברה אמינה
גוג • מוצרי מאושר ימי ושימוש מחוף
• אידיאלי גם עבור מגדלי ATC, חדרי בקרה & עגורים
• 24 שעות שירות Expédition rapide זמין
• Xל 172,700 גוונים ותריסים בשימוש ברחבי העולם
• קבל תשובה בתוך 24 שעות
• ל המוצרים שנבדקו במרץ אמין
• תכנית שיפור מוצר רציף
• Fait עם הסרטים באיכות הגבוהות ביותר, בדים ורכיבים
• מצוינות טרום מכירות לאחר שירות ומכירות
• בעל ניסיון רב וצוות בעל ידע

יישומים אחרים ...

SOLASOLV® שמש בוהק, חום דוחה תריסי שמש רולר שקוף, מסכי שמש ROLASOLV® תריסי גלילת Blackout גם הם אידיאליים לשימוש מסחרי ותעשייתי אחרים שבם אנשי מקצוע חייבים להתמודד שמש מסנוורת קשה במהלך יום העבודה שלהם או היכן נדרשים תנאי איפול מלאים. נ ק קכמ מןמן םמן םב םב םאח םאח: -