SOLASOLV زبان فارسی

SOLASOLV زبان فارسی

با تشکر از شما برای بازدید از صفحه ترجمه انگلیسی است. شما می توانید زبان مورد نظر خود را با استفاده از ابزار ترجمه در بالای این صفحه را انتخاب نمایید. به سادگی بر روی "زبان را انتخاب کنید" کلیک کنید برای دیدن لیستی از زبان و یکی از شما مایل به استفاده از را انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود به فهرست وب سایت ما در زبان خود را انتخاب خواهد بود.

SOLASOLV ما ® محصول توسط بسیاری از واژه های مختلف از جمله صفحه نمایش غلتکی ضد تابش خیره کننده, کرم ضد آفتاب, کرکره غلتکی, ضد تابش خیره کننده پنجره پرده, سایه خورشیدی, چادر, صفحه نمایش های دریایی, سایه خورشید, صفحه نمایش خورشیدی, سایه غلتکی , کرده کشتی, روی صفحه نمایش خورشید غلتکی شناخته شده, و همچنین پرده قایق در زبان انگلیسی است.

اگر شما نیاز به یک نوع تایید راه حل کنترل خورشیدی برای کشتی های دریایی خود را پس از آن به حل خورشیدی صحبت کنید! ما شده اند تولید سایه پنجره از سال 1975. ما یک سابقه اثبات شده برای کیفیت و قابلیت اطمینان. SOLASOLV ما ® و ROLASOLV ® کرکره نام تجاری پیشرو در جهان از پنجره کرمهای ضد آفتاب های دریایی.

SOLA SOLV ® شفاف ضد تابش خیره کننده ضد آفتابلویدز, DNV-GL و ABS - تنها کرمهای ضد آفتاب ضد تابش خیره کننده و شفاف در جهان است که عبارتند از نوع برای استفاده های دریایی توسط سه بدن تصویب نوع عمده تایید می باشد. یرمهای ضد آفتاب ضد تابش خیره ننده شفاف ما هستند که کمک های ایمنی ثابت زمانی که در پنجره ناوبری نصب شده است. آنها حساسیت به نور و حرارت ناشی از خورشید برای ایجاد یک امن تر, محیط عملیاتی راحت تر کاهش می دهد.

ROLA SOLV ® ارچه خاموشی سایه غلتکهستند شعله. آنها نام تجاری تنها در نوع جهان تایید شده برای استفاده بر روی تمام انواع شناورهای دریایی هستند. ROLASOLV®نجره سایه روزی به شب کمک خدمه, مهمانان, صاحبان استراحت با ارزش است. موجود در طیف وسیعی از رنگ برای مطابقت با دکور داخلی خود را.

هم بهتر است به نصب SOLASOLV وجود نداشته است هرگز ® صفحه نمایش در رگ خود را برای اطمینان از ناوبری امن تر و راحتی خدمه.


SOLASOLV ® شفاف ضد تابش خیره کننده ضد آفتاب

استدلال اقتصادی و زیست محیطی قابل توجهی برای کاهش مصرف برق, از بین بردن ضایعات و افزایش بهره وری انرژی در صنعت دریایی حمل و نقل وجود دارد. محصولات مانند SOLASOLV ® صفحه نمایش ضد تابش خیره کننده غلتکی می تواند کمک به رسیدن به این با کاهش تقاضا در سیستم های خنک کننده هوا, کمک به کاهش انتشار گاز CO2 مضر برای یک سبزتر, محیط زیست پاک کن.

افزون بر آن, مزایای صرفه جویی در محیط زیست و هزینه, جنبه های ایمنی از صفحه نمایش ضا تابش خیره کننده ما نیز بسیار مهم است. بهره برداری ایمن از شناورهای دریایی ضروری است برای اطمینان از محل کار عاری از حادثه.

SOLASOLV ® صفحه نمایش کاهش تا 93% از درخشندگی و بازتاب نور از خورشید و برای پنجره در پل ناوبری, سکانداری, اتاق های کنترل, مشاهده / اتاق عمل ایده آل هستند, و هر پنجره که در آن بسیار مهم است که نمای و اپراتورهای یک به طور کامل روشن نمایش خارج. آنها همچنین در رد تابش خیره کننده که منعکس کردن یخ و برف و آفتاب زمستانی کم موثر است.

با رد تا 87% par rapport à SOLASOLV گرمای خورشید ® صفحه نمایش ایجاد یک محیط کاری لذت بخش و راحت بر روی پل.

مقررات بین المللی و صدور گواهینامه به خوبی پوشش داده شده در خورشیدی محدوده محصول حل است. بازرسی های مکرر و ممیزی از هتشس طبقه بندی به رسمیت شناخته شده و یک سیستم با کیفیت داخلی موثر تضمین کیفیت بالا, قابل اعتماد و موثر محصولات. SOLASOLV ® تنها با نام تجاری در جهان به نوع باشد تایید شده توسط DNV-GL, لویدز و ABS است. همه محصولات سفارشی ساخته شده است, فورا جمع شدنی, آسان برای نصب و ساده استفاده .نید.

SOLASOLV ® شفاف ضد تابش خیره کننده ضد آفتاب را تضمین 7 سال است.

مشخص SOLA SOLV ® نام تجاری بر اساس نام - هیچ جایگزین, برای اطمینان از ناوگان نیروی دریایی خود را از حفاظت از آفتاب موثر و مطمئن در دسترس برای جدید می سازد, دوباره متناسب, ارتقاء و تبدیل ... .guaranteed به انجام و تعمیر و نگهداری رایگان.


ROLASOLV ® پرده کرکره پارچه ای خاموشی

ROLASOLV ® پارچه خاموشی پرده کرکره نوع تایید شده توسط DNV-GL و به طور منظم مشخص شده برای Floatels, سکوهای نفتی, سکوهای گاز, در FPSO, کشتی تامین و دیگر کشتی های دریایی هستند. پارچه کارایی بالا ما BS5438 گواهینامه گسترش شعله و مطابق با اجباری OMI (سازمان بین المللی دریانوردی) FTPC قسمت 7 A.563 (14) قطعنامه - استاندارد تست آتش برای منسوجات و فیلم ها.

ROLASOLV ® ارچه خاموشی پرده کرکره مناسب برای پنجره ها از جمله هابین مهمان, اقامتگاه خدمه, تئاتر و مناطق دیگر که در شرایط قطع برق مورد نیاز می باشد. اآده آل برای کارگران شیفت شب که نیاز به خواب در طول روز.


SOLASOLV ® ضد تابش خیره کننده ضد آفتاب شفاف

مزایا و ویژگی های محصول

بهبود دید و ایمنی - حفاظت از تابش خیره کننده به هاهش تا 93% برای اطمینان از دید روشن و ناوبری امن تر / عملیات.

نوع تایید - تنها با نام تجاری به لویدز, DNV-GL et ABS تایید شود.

رنگ واقعی حفظ می شوند - چراغ های شناسایی رنگ و استفاده از نشانگر می توان به راحتی قابل شناسایی و هرگز تحریف شده است.

اهش فشار چشم - مشکل با درخشندگی و بازتاب نور در نمودار های الکترونیکی حذف بنابراین صفحه نمایش و صفحة هستند راحت تر به خواندن.

محیط کار بهبود یافته - ایجاد یک محیط کار راحت تر و کاهش نیاز تهویه مطبوع. تا 87% از گرمای خورشید است را رد کرد برای کمک به حداقل رساندن خستگی خدمه.

محافظت مناطق در معرض از بدن - حداقل 97% par rapport à UV از خورشید فیلتر شده است.

سفارشی ساخته شده - به هر یکاز مشتریان دقیق ابعاد و مشخصات. مناسب برای ساختمان های جدید و یا یکپارچهسازی با سیستمعامل متناسب و ترین اشکال, زوایا و اندازه نجره ها.

قابل اعتماد و عملکرد - ثابت سابقه برای عملکرد فوق العاده از سال 1988.

مطابق با مقررات دریایی - ISO 8468, M 760 MSSN, MSSN 1419 1998.

کیفیت تضمین شده محصولات - همه محصولات تضمین شده است. SOLASAFE ® صفحه نمایش را تضمین 7 سال است.

انتخاب رنگ سایه فیلم - خاکستری و برنز غیر بازتابنده فیلم ایده آل برای استفاده نظامی است.

انتخاب آلومینیوم رنگ مشخصات - 400 + سایه / رنگ.

انتخاب سیستم عامل - کتابچه راهنمای ,اربر, برقی, سوئیچ, کنترل از روه دور و یا باتری.

ساده برای استفاده, سریع و آسان برای نصب - یک واحد کامل با دستورالعمل جامع.

تمامی اتصالات تامین می شود. فورا جمع - مطابق با 5.1.1.2.6 IMO. برای "صفحه نمایش متحرک".

مشخصات احتیاط کاست - شسته و رفته, سبک وزن و boîte de réception محجوب ترکیب یک پاک کردن پاک سیستم قلم مو. قطعات یدکی رایگان - با هر سفارش برای صلح از ذهن. تعمیر و نگهداری رایگان!


نوع توسط لویدز, ABS ET DNV-GL تایید

SOLASOLV ® یرمهای ضد آفتاب تنها سایه خورشید در جهان به نوع باشد تایید شده توسط لوید, ABS ET DNV-GL برای اثبات آنها با آخرین الزامات قانونی هستند.


را انتخاب خورشدی حل…

• 40 سال تجربه, ما رهبر نام تجاری شناخته شده
• یک کیفیت تضمین شده از شرکت قابل اعتماد
محصولات • نوع تایید شده برای دریایی و استفاده دریایی
• همچنین ایده آل برای برج ATC, اتاق های کنترل و جرثقیل
• خدمات 24 ساعته اعزام سریع در دسترس
• بیش از 172,700 سایه و پرده در استفاده در سراسر جهان
• دریافت اسخ در عرض 24 ساعت
• همه محصولات شور و نشاط برای قابلیت اطمینان تست شده
• برنامه بهبود مستمر محصول
• ساخته شده با بالاترین کیفیت فیلم, پارچه و لوازم جانبی
• عالی پیش فروش و خدمات پس از فروش
• بسیار با تجربه و کارکنان آگاه

برنامه های کاربردی دیگر ...

SOLASOLV ® فد تابش خیره ,ننده, گرما رد پرده شفاف یکشنبه غلتکی, ضد آفتاب و ROLASOLV ® کرکره غلتکی خاموشی همچنین ایده آل برای دیگر استفاده های تجاری و صنعتی که در آن حرفه ای باید سخت نور خورشید کورکننده در طول روز کاری خود و یا که در آن شرایط کل خاموشی مورد نیاز آن مواجه هستند. در اینجا تنها تعداد کمی از بسیاری از کاربردهای دیگر عبارتند از: -