SOLASOLV דף שפה עברית

SOLASOLV דף שפה עברית

תודה על הביקור בדף התרגום לעברית. תוכל לבחור את השפה המועדפת עליך על ידי שימוש באפשרות התרגום בחלק העליון של הדף. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על “בחר שפה” כדי לראות רשימה של שפות ובחר את אחד אתה רוצה להשתמש. אתה יכול לגלוש באתר שלנו בשפה שבחרת.

SOLASOLV® שלנ  המוצר ידוע לתנאים שונים כולל מסך רולר נגד בוהק, קרם הגנה, תריסי גלילה, תריסי חלון בוהקים א ,השחרת חלונות לספינה, חלונות שחורים ליאכטה, חלונות כהים לסירה, חלונות כהים ,  לכלי שיט, גווני שמש, שמשיות, מסכים ימיים, בצל שמש, מסכי שמש, גוונים רולר, תריסי ספינה, מסך שמש רולר , כמו גם תריסים סירה בשפה האנגלית.

אם אתה צריך סוג מאושר פתרון שליטה סולארית עבור הכלים הימיים שלך ואז לדבר לפתור שמש! אנחנו כבר בייצור גווני חלון מאז 1975. יש לנו רקורד מוכח של איכות ואמינות. SOLASOLV® שלנו  ו ROLASOLV® גוונים חלון הם המותג המוביל בעולם של מסנני קרינה לחלון ימיים.

SOLASOLV® מסנני קרינה נוגדי שמש בוהקים הם רק מסנני קרינה נוצצים שקופים בלבד בעולם, שהם מהסוג המאושר לשימוש על ידי כלי שיט עבור ארבעת גופי האישור העיקריים – Lloyds, DNV-GL, ABS ו- RINA. מסנני הקרינה נגד הסנוור השקוף שלנו הם סיוע בטיחות מוכח כאשר מותקנים על חלונות ניווט. הם להפחית את הבוהק וחום הנגרם על ידי השמש כדי ליצור סביבה מבצעית בטוחה, נוחה יותר.

ROLASOLV® בד Blackout רולר גווניםהם בעירה. הם המותג היחיד סוג העולם המאושר לשימוש על כל סוגי כלי שיט. ROLASOLV®גוונים חלון להפוך יום לתוך הלילה מסייעים לצוות, אורחים ובעלי לנוח יקר. ניתן להשיג במגוון צבעים כדי  להתאים עיצוב הפנים שלך.

מעולם לא היה זמן טוב יותר כדי להתקין SOLASOLV® מסכים על הכלי שלך כדי להבטיח ניווט בטוח ונוחות צוות.


SOLASOLV® מסנני קרינה נגד סנוור שקוף

ישנם טיעונים כלכליים וסביבתיים משמעותיים להפחתת צריכת החשמל, לחסל בזבוז ולהגדיל יעילות אנרגיה בתעשיה הימית והמשלוח. מוצרים כגון SOLASOLV ® מסכי רולר בוהק אנטי יכול לעזור להשיג זאת על ידי הקטנת הביקוש על מערכות קירור אוויר, ומסייע לצמצם פליטת CO2 מזיק לסביבה ירוקה יותר, נקי יותר.

בשינה נוספת את יתרונות חיסכון הסביבה ובעלות, ההיבט הבטיחותי של המסך אנטי הסנוור שלנו הוא גם מאוד חשוב. פעולה בטוחה של כלי שיט היא חיונית כדי להבטיח מקום עבודת תקרית ללא.

SOLASOLV ® המסך להפחית עד 93% של סנוור השתקפות מהשמש והם אידיאליים עבור חלונות על גשר הניווט, הגה, חדרי בקרה, תצפית / חדרי ניתוח, וכל חלונות שבו הוא חיוני, כי נווטים ומפעילים יש לגמרי ברור מבט מבחוץ. הם גם יעילים דחיית בוהק שמשקף את קרח ושלג ושמש בחורף נמוך.

על ידי דחייה עד 87% של SOLASOLV חום השמש ® מסך ליצור סביבת עבודה נעימה ונוחה על הגשר.

התקנות הסמכה בינלאומיות הן מכוסות היטב בתוך מגוון המוצרים של לפתור שמש. בדיקות וביקורות תכופות לשכות סיווג מוכרות ומערכת איכות פנימית אפקטיבית מבטיחות איכותיות, אמינים ומוצרים יעילים. SOLASOLV® הוא המותג היחיד בעולם להיות מאושר סוג של DNV-GL, לוידס, ABS ו RINA. כל המוצרים מותאמים אישית, נשלף באופן מיידי, קל להתקנה וקל לשימוש.

SOLASOLV® מסנני קרינה נגד סנוור שקוף יש אחריות לשנה 7.

ציין את סולה SOLASOLV® מותג לפי שם – אין אלטרנטיבה, כדי להבטיח הצי הימי שלך יש את ההגנה מהשמש היעילה והאמינה ביותר הזמינים עבור בונה, מחדש מתאימים, שדרוגים והמרות חדשים … .guaranteed לבצע ותחזוקה חינם.


ROLASOLV® תריסים רולר Blackout בד

ROLASOLV® תריסי רולר Blackout הבדים הם סוג המאושר על ידי DNV-GL ו- שצוין בקביעות Floatels, אסדות נפט, גז פלטפורמות, FPSO של, ספינות אספקה וכלי ימי אחר. יש בדי הביצועים הגבוהים שלנו הסמכת BS5438 להבת התפשטות ולציית חובת IMO (ארגון הספנות הבינלאומי) FTPC חלק 7 A.563 (14) החלטה – תקן בדיקות אש העיקרי טקסטיל סרטים.

ROLASOLV® בד Blackout רולר תריסים יתאימו לרוב החלונות כוללים בקתות אירוח, מגורי צוות, תיאטראות ובאזורים אחרים בם תנאי האפלה נדרשים. אידיאלי עבור עובדי משמרת הלילה שצריכים לישון בשעות היום.


SOLASOLV® נגד סנוור מסנני קרינה שקוף

יתרונות ותכונות של המוצר

נראות ובטיחות משופרות – הגנה בוהקת אופטימלית עם עד 93% הפחתה כדי להבטיח חשיפה ברורה ו / ניווט בטוח מבצע.

סוג מאושר – המותג רק כדי להיות מאושר על ידי Lloyds, DNV-GL, ABS ו RINA.

צבעים אמנם נשמרים – אורות סמנים לזיהוי בצבע ניתן לזהות בקלות ולא מעוותים.

נקע בעין מופחת – בעיות עם בוהק השתקפות על תרשימים אלקטרוניים מסולקים כך מציג ומחייג הם קלים יותר לקריאה.

סביבת עבודה משופרת – ליצור סביבת עבודה נוחה יותר ולהפחית דרישות מיזוג האוויר. עד 87% מהחום של השמש נדחה כדי למזער עייפות צוות.

מגן האזורים החשופים של הגוף – לפחות 97% של אור UV המזיקות של השמש מסוננים.

מותאם ללקוח – לכל לקוחות מדויקי ממדים ומפרטים. מתאים בניינים חדשים או רטרו-fits ורוב צורות, זוויות וגדלים של חלונות.

ביצועים אמינים – מוכח רקורד עבור ביצועים מעולים מאז 1988.

לעמוד בתקנות ימיות – ISO 8468, M הודעה 760, מס ‘MSSN 1419 1998.

מוצרים באיכות מובטחת – כל המוצרים מובטחים. SOLASAFE® יש מסכים ערבות 7 שנים.

בחירת צבעי סרט בצל – אפורי ברונזה שאינו רעיוני סרטים הם אידיאליים לשימוש צבאי.

בחירת צבעי פרופיל אלומיניום – 400 + גוונים / צבעים.

בחירה של מערכות הפעלה – ידני, חשמלי, מתג, נשלטו מרחוק או סוללה.

פשוט לשימוש, מהיר וקל להתקנה – יחידה אחת שלמה עם הוראות מקיפות.

כל האביזרים מסופקים. מיד נשלף – עמידה 5.1.1.2.6 IMO. עבור “מסך נשלף”.

פרופיל קלטת דיסקרטי – מסודר, קל משקל headbox מתבלט שילוב מערכת מברשת “נגב נקי”. חלקי חילוף חינם – עם כל הזמנה לשקט נפשי. תחזוקה חינם!


אושר לראשונה על ידי לוידס, ABS, DNV-GL ו RINA

מסנני קרינה של SOLASOLV הם גוני השמש היחידים בעולם שיהיו מאושרים מסוג Lloyds, ABS, DNV-GL ו- RINA כדי להוכיח שהם עומדים בדרישות הרגולטוריות האחרונות.


 למה לבחור שמש פתור …

• 40 שנתי ניסיון, אנחנו מנהיג המותג המוכר
• איכות בטיח חברה אמינה
סוג • מוצרי מאושר ימי ושימוש מחוף
• אידיאלי גם עבור מגדלי ATC, חדרי בקרה & עגורים
• 24 שעות שירות Dispatch Fast זמין
• מעל 165,000 גוונים ותריסים בשימוש ברחבי העולם
• קבל תשובה בתוך 24 שעות
• כל המוצרים שנבדקו במרץ אמין
• תכנית שיפור מוצר רציף
• Made עם הסרטים באיכות הגבוהות ביותר, בדים ורכיבים
• מצוינות טרום מכירות לאחר שירות ומכירות
• בעל ניסיון רב וצוות בעל ידע

 

יישומים אחרים …

SOLASOLV® נגד בוהק, חום דוחה תריסי שמש רולר שקוף, מסכי שמש ROLASOLV® תריסי גלילת Blackout גם הם אידיאליים לשימוש מסחרי ותעשייתי אחרים שבם אנשי מקצוע חייבים להתמודד שמש מסנוורת קשה במהלך יום העבודה שלהם או היכן נדרשים תנאי איפול מלאים. הנה רק כמה מן השימושים רבים אחרים: –