SOLASOLV Strona języka polskiego

SOLASOLV Strona języka polskiego

Dziękujemy za odwiedzenie naszego polskiego tłumaczenia. Możesz wybrać preferowany język za pomocą narzędzia tłumaczenia na górze strony. Wystarczy kliknąć na “Wybierz język”, aby wyświetlić listę języków i wybierz tę, którą chcesz użyć. Będziesz mógł zobaczyć naszą witrynę internetową w wybranym języku.

Nasz SOLASOLV® produktu jest znany przez wielu różnych kategoriach, Słońce ślepe, antyrefleksyjne rolety na statki, antyrefleksyjne rolety statki, żaluzje antyrefleksyjne statki, Okno statku, Okno nawigacja, w tym ekran anti-glare wałkiem, ochrony przeciwsłonecznej, rolet, anty olśnienia żaluzji, odcienie słoneczne, parasole, ekrany morskich, osłona przeciwsłoneczna, ekrany słoneczne, rolety, żaluzje okrętowych, ekran słońca rolkowym , jak również rolety łódź w języku angielskim.

Jeśli potrzebujesz typu zatwierdzonego rozwiązanie kontrola słoneczna dla statku morskiego następnie rozmawiać Solar rozwiązać! Zajmujemy się produkcją okien odcienie od roku 1975. Posiadamy udokumentowaną jakością i niezawodnością. Nasz SOLASOLV® i ROLASOLV® żaluzje są wiodąca na świecie marka morskich okiennych filtrów przeciwsłonecznych.

SOLASOLV® Transparent Anti-glare Sunscreens jest jedynym transparentnym antyodblaskowym filtrem chroniącym przed promieniowaniem w światowym typie zatwierdzonym do użytku morskiego przez CZTERY podstawowe typy zatwierdzeń nadwozia – Lloyds, DNV-GL, ABS i RINA. Nasze przezroczyste antyrefleksyjna filtry przeciwsłoneczne są sprawdzoną pomoc bezpieczeństwa zainstalowany w oknach nawigacyjnych. Redukują one blask i ciepło spowodowane przez słońce do stworzenia bezpieczniejszego, bardziej komfortowe środowisko pracy.

ROLASOLV® tkaniny zaciemniające roletysą zmniejszających palność. Są to jedyna marka w World Typ zatwierdzony do stosowania na wszystkich typach statków morskich. ROLASOLV® żaluzje kolei dzień do nocy pomagając załogi, goście i właściciele dostać wartościową resztę. Dostępne w szerokiej gamie kolorów pasujące do Twojego stylu.

Nigdy nie było lepszego czasu, aby zainstalować SOLASOLV® Ekrany na statku, aby zapewnić bezpieczniejszą nawigację i komfort załogi.


SOLASOLV® Przezroczyste antyodblaskowy Filtry UV

Istnieją poważne argumenty ekonomiczne i środowiskowe, aby zmniejszyć zużycie energii, wyeliminować marnotrawstwo i zwiększenia efektywności energetycznej w przemyśle morskim i transportowym. Produkty takie jak SOLASOLV® ekrany anti glare rolkowe może pomóc to osiągnąć poprzez zmniejszenie zapotrzebowania na systemy chłodzenia powietrza, przyczyniając się do obniżenia szkodliwych emisji CO2 na bardziej ekologiczną, czystsze środowisko.

W dodatkowy do oszczędności kosztów i korzyści dla środowiska naturalnego, aspekt bezpieczeństwa naszych ekranach Anti Glare jest również niezwykle ważne. Bezpieczna eksploatacja statków morskich jest niezbędna do zapewnienia incydent wolne miejsca pracy.

SOLASOLV® ekrany zmniejszyć do 93% odblasków od słońca i są idealne do okien na mostku nawigacyjnym, sterówce, pomieszczeniach kontrolnych, obserwacji / sal operacyjnych, a wszelkie okna, gdzie ważne jest, że nawigator i operatorzy mają zupełnie jasne zewnętrzny widok. Są one również skuteczne w odrzuceniu odblaski, które odbija się od lodu i śniegu i niskie zimowe słońce.

Odrzucając do 87% SOLASOLV® ciepła słonecznego ekrany stworzyć przyjemne i komfortowe środowisko pracy na moście.

Przepisy międzynarodowe i certyfikacja jest dobrze pokryte Solar zakresie Rozwiązywanie użytkownika produktu. Częste kontrole i audyty uznanych biur klasyfikacji i skutecznego wewnętrznego systemu jakości zapewnia najwyższą jakość, rzetelne i skuteczne produkty. SOLASOLV® jest jedyną marką na świecie, które mają być typu uznanego przez DNV-GL, Lloyds, ABS i RINA. Wszystkie produkty są wykonane na zamówienie, natychmiast chowane, łatwy w instalacji i prosty w użyciu.

SOLASOLV® Przezroczyste antyodblaskowy Filtry UV mają gwarancję 7 lat.

Określ SOLASOLV® marki o nazwie – nie ma alternatywy, aby zapewnić, że flota marynarki mają najbardziej skuteczną i niezawodną ochronę przed słońcem dostępne dla nowych buduje, ponowne napady, modernizacje i konwersje … .guaranteed do wykonania i nie wymagają konserwacji.


ROLASOLV® Fabric Rolety zaciemniające

ROLASOLV® tkaniny zaciemniające rolety typu uznanego przez DNV-GL i regularnie określone dla Floatels, platform wiertniczych, platform gazowych, FPSO’S, statków zaopatrzeniowych i innych statków morskich. Nasze tkaniny wysokie osiągi mają BS5438 certyfikat rozprzestrzenianie się płomienia i zgodne z obowiązującymi IMO (Międzynarodowa Organizacja Morska) FTPC Część 7 A.563 (14) Rozdzielczość – głównym standardem testowania ognia do tekstyliów i filmów.

ROLASOLV® Fabric Blackout Rolety nadają się do większości okien w tym kabin gości, czwarte załogi, teatrach i innych miejscach, gdzie wymagane są rolety warunki. Idealny dla pracowników nocnej zmiany, którzy muszą dostać spać w ciągu dnia.


SOLASOLV® Anti-Glare Przezroczyste Filtry UV

Korzyści i cechy produktu

Poprawiona widoczność i bezpieczeństwo – optymalna ochrona odblaski z redukcją do 93%, aby zapewnić dobrą widoczność i bezpieczniejszą nawigację / operację.

Rodzaj Approved – jedyna marka zostać zatwierdzony przez Lloyds, DNV-GL, ABS i RINA.

Prawdziwe kolory są zachowane – kolorowe światła i znaczniki identyfikacyjne mogą być łatwo zidentyfikowane i nie są zniekształcone.

Zmniejszone zmęczenie oczu – problemy z odblasków na wykresach elektronicznych są eliminowane tak wyświetlacze i tarcze są łatwiejsze do odczytania.

Poprawiły środowisko pracy – stworzyć bardziej komfortowe środowisko pracy i zmniejszenie wymagań klimatyzacji. Do 87% ciepła słonecznego jest odrzucana, aby zminimalizować zmęczenie załogi.

Chroni odsłonięte części ciała, – co najmniej 97% szkodliwego promieniowania UV przed słońcem sączy.

Na zamówienie – do każdego klienci Dokładne wymiary i parametry. Nadaje się do nowych budynków lub szkieł napadów i większości kształtów, kątów i wielkości okien.

Niezawodna wydajność – udokumentowane za wybitne osiągnięcia od 1988 roku.

Zgodne z przepisami morskich – ISO 8468, M Wskazówki 760, MSSN nr 1419 1998.

Kontrolę jakości produkty – wszystkie produkty są gwarantowane. SOLASAFE® ekrany mają gwarancję 7 lat.

Wybór kolorów cieniu filmowych – filmy szare i brązowe nieodblaskowe są idealne do zastosowań wojskowych.

Wybór profili aluminiowych kolorach – ponad 400 odcieni kolorów /.

Wybór systemów operacyjnych – ręczne, elektryczne, przełącznik, zdalnie sterowanych lub akumulatorów.

Prosty w użyciu, szybkie i łatwe w montażu – jedna kompletna jednostka z kompleksowych instrukcji.

Wszystkie złączki są dostarczane. Natychmiast chowane – są zgodne z IMO 5.1.1.2.6. na „Removable ekranów”.

Dyskretny profil kasety – zgrabny, lekki i dyskretny wlew zawierające „wytrzeć” system pędzla. Darmowe części zamienne – z każdego zlecenia dla spokoju ducha. Bezobsługowe!


Typu uznanego przez Lloyds, ABS, DNV-GL i RINA

SOLASOLV® filtry przeciwsłoneczne są jedynymi parasole na świecie być typu uznanego przez Lloyda, ABS, DNV-GL i RINA, aby udowodnić, że spełnia najnowsze wymogi prawne.


 Dlaczego Solar rozwiązać …

• 40 lat doświadczenia, jesteśmy uznanym liderem marka
• A Klasa Zapewniony wiarygodne firmy
• Rodzaj zatwierdzonych produktów dla morskich i przybrzeżnych użytkowania
• idealny dla ATC wież, sterowni i dźwigi
• 24 godzinny serwis Szybka Dispatch dostępny
• Ponad 165,000 odcieni i żaluzji w użyciu na całym świecie
• Uzyskaj odpowiedź w ciągu 24 godzin
• Wszystkie produkty intensywnie testowane na niezawodność
• Ciągłe doskonalenie produktu programu
• Wykonane z najwyższej jakości folii, tkaniny i elementy
• Doskonała przedsprzedaży i usług posprzedażnych
• Wysoce doświadczony i kompetentny personel

 

Inne aplikacje …

SOLASOLV® Anti-glare, ciepło odrzucając rolety przezroczysty walec słońce, ekrany słoneczne i ROLASOLV® zaciemniające rolety nadają się również do innych zastosowań komercyjnych i przemysłowych, gdzie specjaliści muszą zmierzyć się oślepiające światło słoneczne ostrą trakcie dnia roboczego lub gdzie wymagane jest łączne warunki rolety. Oto tylko kilka z wielu innych zastosowań: –